kerkoj burre per martes sorted by
relevance

Admin08.07.2021

Grua kerkon burre

Kerkoi neper banes dhe nuk e pati te veshtir ta gjeti leteren Shpjeguse te Shkruar Shkurt " Shkova ti duhet ta dish pse!! Akoma pa i mbaruar fjalet doli nga Dhoma burri dhe vjerra.
9402
Admin31.07.2021

Online

Tek tash filloi ferri i vertet per te , Burri nisi te behet agresiv dhe ta rrah nisi edhe ta Akuzoj bublikisht qe ishte epa aft te lind qe nuk ishte ne gjendje ta shtonte familjen e tij ti bente nje Trashigimtar per Pasurin e tij te madhe.
1307
Admin23.07.2021

Djemte kerkojne vajza…

Si nuk e kapa une ate te internetit me moshen hahahaha.
3509
Admin11.07.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

Nje burr i vertet nuk abuzon gruan e pin gjith diten.
3505
Admin19.06.2021

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

Sdua te ngeli njohje virtuale.
Admin15.06.2021

KERKOJ BURR

Te nesermen me kujtohet sikur sot ne te njejten kohe doli vjerri dhe kontrolloi Mbathjet dhe me thirri me gisht e me tha '' Nuse njeriu nje her te tregon diqka.
4405
Admin16.08.2021

Burre kerkon burre

Gjilanasi, valle kaq injorante te duken antaret e forumit? shkulje-mbjellje pemesh, hapje gropash etj.
Admin29.07.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

'' KU TE MORI DREQI ERDHE KTU? Me kontaktoni ne profili im te interesuarit.
1507
Admin03.07.2021

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

Ky ishte vetem Fillimi kaluan dite e jav Dhe Zani as qe po donte ta Vertetonte nese nusja e tij ishte '' Ne rregull me te gjitha'' Shkonte ne shtrat kur ajo tash me kshishte fjetur edhe nese ajo ishte e Zgjuar duke e pritur ja kriste gjumit apo behej Se ishte lodhur dhe binte flinte ne gjum.
2305
Admin11.08.2021

experience-ccra-in.ctb.com

Rrahja ime , vazhdonte cdo nate ose te pakten sdo te dyten.
2000